Napisz do mnie

FOTOGRAFUJE
INTYMNOŚĆ

Praca fotografa to moje życie, nie wyobrażam sobie dnia bez aparatu w dłoni oraz kubka dobrej kawy. Może dlatego tak łatwo przychodzi mi wczucie się w atmosferę sesji..

Wiem, jak dla bohaterów moich zdjęć ważna jest intymność, dlatego nauczyłam się nawiązywać z nimi relacje, które pozwalają mi na swobodne działanie niezależnie od tematu sesji. Moje rady sprawiają, że zapominasz o aparacie.

Jestem Aga!

FOTOGRAFUJĘ EMOCJE

Jak każdy fotograf tak i ja mam swoje specjalizacje. Ponieważ kocham emocje i uczucia, chemię, która zachodzi między ludźmi skupiam się na sesjach ślubnych oraz narzeczeńskich, uwielbiam też fotografię rodzinną i portretową, a także sesje kobiecie.

Sprawdź ofertę

MOJA MIŁOŚĆ

Napisz do mnie

Po pracy jestem partnerką i powierniczką mojego NM (czyt. Najlepszego Męża 😉), który od 13 lat razem ze mną idzie ramię w ramię przez życie. Na dobre i na złe zmierzamy w jednym kierunku niezależnie czy świeci właśnie słońce, czy właśnie zaczął padać deszcz. Sił dodaje mi dwójka naszych pociech 12-letnia córeczka Maja, która kocha tańczyć, śpiewać i malować, oraz 10-letni Michał. To żywy i pełen energii skarb, który wdał się w ojca. Naszą szaloną rodzinę dopełnia Keni, kot, który chadza własnymi ścieżkami oraz staruszek. Dżasti, któremu zostały 3 zęby, ale nadal jest najlepszym psiakiem pod słońcem.

KOCHAM NATURĘ

Energię do pracy i codziennych wyzwań czerpię z natury. Kocham las, kocham drzewa, które ładują moje baterie, szczególnie wtedy, gdy pod moimi palcami czuję twardą korę, a w powietrzu unosi się zapach życia. To nie wszystko. Gdy tylko mogę, spędzam czas nad morzem, gdzie witam wschody słońca. To narodziny dnia, które celebruje tylko ja. Robię to z kubkiem gorącej kawy i gotowym do zdjęć aparatem.

Umów się na sesje

ŚWIAT NIE ISTNIEJE, JESTEŚCIE TYLKO WY...

Ty i Twój ukochany, zakochana dwójka ludzi, która chce zapisać swoje najwspanialsze wspomnienia na skrawku fotograficznego papieru. Dzięki temu udaje mi się uwiecznić chwile, które umykają innym. Praca ze mną to przyjacielskie spotkanie, wzajemnie zaufanie, uśmiech i profesjonalizm. To wspólny śmiech, radość, a czasem i łzy wzruszenia. To wspólnie napisana historia, w której każde z nas pozostawia część siebie ❤

Sesja rodzinna Warszawa | Fotograf ślubny Warszawa | Sesja domowa | Sesja ciążowa | Sesja kobieca | Reportaż uroczystości rodzinnych | Warsztaty fotografii ślubnej

Odwiedź mój instagram

Copyright 2024 Aga Kacprzak. Designed by MAŁE STUDIO.